ZuBNá ambulancia

Novo vybavená zubná ambulancia s príjemným a odborným personálom. Radí privítame a ošetríme s úsmevom aj vaše deti 🙂Endodoncia
Je ošetrenie koreňových kanálikov. Používa sa pri hlbokých kazov, odumretých zubov a pri ďalších ošetreniach. Táto liečba si vyžaduje vysokú presnosť a detailné zábery. Preto v našich ambulanciách používame lekárske lupy. Lekárske lupy nám zaručujú presnú a dobre odvedenú prácu.

Konzervačná stomatológia
Zaoberá sa hlavne ošetrením zubných kazov, výplňami a rekonštrukciami koruniek.

Stomatologická chirurgia
Najčistejšími zákrokmi v stomatologickej chirurgii sú: Protetická chirurgia, extrakcia (vytrhnutie zuba), Resekcia koreňového hrotu (odstránenie zápalových ložísk vyskytujúcich sa v hrotoch koreňov zuba), Replantácia (opätovné vsadenie nechcene odstráneného zuba).

Zubná protetika
Medzi zubnú protetiku zaraďujeme: korunky, fazety, mostíky, snímateľné náhrady. Pri zubnej protetike ide často najme o estetické hľadisko, ku ktorému výrazne pomáha aj kvalitný materiál a v neposlednom rade zmysel pre detail.

Strojčeky na zuby
Poskytujeme ortodontickú liečbu najvyššej kvality.
Ortodontickou liečbou získate krásny úsmev, ktorý je bránou k úspechom profesnom ale aj osobnom živote.

Máte krivé zuby? Narovnať zuby dnes nie je problém.
Chápeme, že odhodlať sa na vyrovnanie zubov pomocou zubného strojčeka nie je ľahké. Liečba bude trvať dlhšie časové obdobie. Je ale potrebné si uvedomiť, že výsledkom bude krásny a zdravý úsmev 🙂

Neváhajte a objednajte sa na prvú konzultáciu kde s Vami lekár preberie všetky možnosti Vašej liečby. Vysvetlíme Vám všetky podrobnosti vrátane dĺžky liečby a ceny.

Neviditeľné zubné strojčeky – Invisalign
Poskytujeme liečbu aj s použitím neviditeľného strojčeka.

Cena za zubný strojček
Cena za strojček na zuby sa počíta individuálne podľa konkrétneho prípadu a dĺžky liečby.

Zubné implantáty – Implantológia
Implantát je náhradou chýbajúceho koreňa zuba. Predstavuje trvalé, dokonalé funkčné a estetické riešenie. Používa sa vtedy, keď prišlo ku strate celého zubu. Implantát má životnosť niekoľko desiatok rokov.